Подписка на журнал
111111111

Семен Глузман: Медичної реформи нам не запропонували


Реформа як документ – це стратегія, а стратегії немає. У групи на чолі із Уляною Супрун, яка керує системою, немає розуміння, що вони будуть робити завтра і що за цим послідує.

111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Семен Глузман, психіатр, колишній політв’язень, дисидент, громадський діяч, Виконавчий секретар Асоціації психіатрів України. Гість програми заявив, що в Україні так і не запропоновано медичну реформу. «Те, що нам запропоновано, це не реформа. Реформа як документ – це стратегія. Стратегії немає. У цієї групи на чолі із Супрун, яка керує системою, немає розуміння, що вони будуть робити завтра і що за цим послідує», – заявив Семен Глузман. Гість програми також заявив, що згадана група скористалася напрацюваннями, які були зроблені групою Ірини Акімової за президентства Януковича. У тих напрацюваннях, каже Семен Глузман, були недоліки, і він про них говорив.


«Але там було головне правильно – три головні, спочатку таки три, пілотні округи. А тут експеримент над усією Україною. Так не можна. Не буває такого у нормальних цивілізованих країнах. Соціальна реконструкція, соціальна реформа … не може проводитися як експеримент in vivo над усім населенням країни. Що це таке?», – каже гість програми. Реформи немає, наголосив Семен Глузман, а те, за що голосували у ВРУ називає «запахом реформи». Гість програми заявив, що у будь-якій цивілізованій країні Міністерство охорони здоров’я не займається підготовкою реформи, для цього готують окремі групи. «Бо це таке саме, як витягнути себе за волосся із болота. Не може бути такого», – наголошує Семен Глузман. Гість програми також зауважив, що нині вельми вигідно говорити, що всі, хто проти медичної реформи – корупціонери.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *