Подписка на журнал
1111111111111111111

Савченко розповіла навіщо створила нову партію


Я б не хотіла займатись політикою, якби за 25 років, депутати зуміли зробити життя кожного українця таким щасливим, що можна було б освоювати ближчі до душі справи.

1111111111111111111Таку думку в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) висловила нардеп Надія Савченко. «Я завжди хотіла літати. Без перешкод, гендерної нерівності робити те, що любиш. Так не сталося. Я служила у Десантних військах, а там прийнято говорити «ніхто крім нас». Тому, створення партії – необхідність, хоч і клопітка робота», – говорить нардеп.  За словами Надії Савченко, безліч політологів, депутатів пропонували допомогти політику створити партію чи під партію. Та від усіх пропозицій пані Савченко відмовлялась.


«Вони хотіли закрити мені рот. Всі думали, що я настільки дурна, що ніколи недопетраю як оперувати усіма політичними механізмами. Насправді усього можна навчитись. У мене є політична команда, з якою ми дамо раду. Я вирішила зібрати команду, бо людям треба дати останню надію. Під цією партією я поставила своє ім’я», – додає Надія Савченко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *