Подписка на журнал
1111111111111111

Савченко: Ми втрачаємо окуповані території


Якщо відбудеться обмін полоненими, то після цього нас ніщо не буде пов’язувати з окупованим Донбасом. Розумієте, зараз нас тримає одне горе. А далі вони проведуть лінію і почнуть говорити про Мінські домовленості, які неможливо виконати, бо неможливо зробити території з окремим статусом.

1111111111111111Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) заявила Надія Савченко, народний депутат України, ветеран АТО, колишня бранка Кремля. Надія Савченко зізналася про свої відчуття щодо війни й окупованої частини Донбасу. «У мене буває таке відчуття, от наприклад коли війна починалася, я відчувала, що щось буде. Зараз у мене таке відчуття, що ми втрачаємо окуповані території. Це фізичне відчуття, як у пілота, а ми відчуваємо фібрами», – констатувала Савченко.


Нардеп вважає, що Україна втрачає територію окупованого Донбасу через політичні невпевнені, нечіткі й непродумані кроки. «Ми втратили час, стратегічну перевагу, можливість розвернути гру у свій бік», – міркує ветеран АТО. Надія Савченко зазначає, що українська влада не піде на ті шанси, які ще можна використати для повернення східної частини Донбасу. «От вибори президента. Президента можуть обирати і на окупованих територіях. Там що під дулами автоматів, що без них – вибір людей не зміниться. Поки що таке в людей у головах, вони не проголосують інакше», – вважає колишня бранка Кремля.


На думку нардепа, у будь-якому випадку люди на окупованій території проголосують інакше, ніж уся Україна. «Але якщо в Україні оберуть людину розумну, вона має врахувати точку зору окупованих територій. Там не така велика територія окупована, щоб бути визначальною під час президентських виборів. Але це один із варіантів, який може спрацювати на об’єднання України, припинення війни», – додає Савченко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *