Подписка на журнал
5482054ec6d2dac41d2ec

Рыбчинский: Клюев не идиот, и не лох, он всех нас «имел ввиду»


В эфире ток-шоу «Люди. Hard Talk» с Натальей Влащенко, народный депутат Украины Евгений Рыбчинский рассказал, почему не было принято решение про немедленный арест Клюева.

«Клюєв — не бідна людина. Кожен із депутатів думає про себе та боїться, що його колись так само «винесуть». Тому, були сумніви щодо Клюєва. Його питання чомусь поставили на голосування поруч із питанням бойового командира Мельничука — а це зовсім різні позиції», — сообщил чиновник.

ribchinskiy-600x400

«Початок роботи Шокіна мені дуже сподобався. А потім — як завжди буває в Україні — «хлоп-хлоп-хлоп» і все  пішло на тло, в результаті нічого не відбулося. Чому ми не прийняли рішення про затримання Клюєва? Мені це дивно. Невже було не ясно, що він не прийде, коли його викличуть до ГПУ ? Він же не ідіот, не лох, Клюєв всіх мав на увазі. Це рішення не прийняли, тому що деякі депутати живуть за чийсь рахунок, вони прийшли отримувати 3600 гривень зарплати і їх можна купити. Тому я виступаю за фракції, щоб була організація та порядок», — сделал вывод Рыбчинский.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *