Подписка на журнал
mosijchuk

Революція вилилася в національно-визвольну війну, — Мосійчук


В ексклюзивному коментарі сайту «Публичные люди» народний депутат Ігор Мосійчук проаналізував наслідки революції Гідності

mosijchuk

За словами Ігора Мосійчука, Революція ще не закінчилася. На думку нардепа, вона продовжується доти, доки не виконані всі вимоги її учасників і не відновлена територіальна цілісність України.

«Якщо ми чесно скажемо, подивившись на три роки, які минули, звичайно, мети ми не досягли. Але революція ще не закінчилася. Вона вилилась в національно-визвольну війну, яка продовжується на Сході з зовнішнім агресором. Вона продовжується в умах людей, в акціях, антикорупційних акціях по боротьбі з «московськими гнидами», які засіли в парламенті. Вона продовжується у вимозі до влади покарати винних в узурпації влади і вбивстві учасників революції Гідності. Таких дуже багато моментів. Сьогодні вони лунатимуть в холод на вулицях столиці.  Багато питань і багато претензій до влади, яка не реалізувала того, що вимагали учасники революції, що ставили за мету учасники революції. Ось тому більшість тих, хто переймався і творив революцію ризикуючи власним здоров’ям і життям, вважають, що вона не закінчена. Революція буде закінчена тоді, коли буде відновлена територіальна цілісність України і національна справедливість в країні», — прокоментував Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, раніше народний депутат Ігор Мосійчук повідомив про масові обшуки, які проводить СБУ в Дніпрі. За його словами обшуки пов’язані з подіями весни-літа 2014 року.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *