Подписка на журнал
000

Рестораторша Маргарита Сичкар стала советником мэра Бучи


Невгамовна рестораторка Маргарита Січкар знайшла собі нове заняття. Вона стала радницею екс-регіонала – мера Бучі Анатолія Федорука 

Новим амплуа Рита похвалилася у Facebook та показала посвідчення.

У своєму пості з цього приводу Січкар подякувала Федоруку за можливість допомагати у реалізації цікавих проектів. Вона також перелічила усі свої плани, серед яких майстер-класи, організація книжкового ярмарку тощо.

Перед цим Маргарита із захопленням розповідала про велопрогулянку з тим самим мером Федоруком, «який по-справжньому любить своє місто».

І все б нічого, якби місцеві жителі Бучі не поділилися своєю думкою щодо мера. Як пише бучанка Ірина Влащук у своїй колонці на сайті Громади Приірпіння, Січкар почала політичну агітацію за Федорука напередодні виборів.

«Звісно, за кілька місяців вибори, а за часів управління Бучею ліс перетворився на папері на «кущі», й був відданий під забудову тому ж таки клану Федорука та його родичам», — обурюється авторка.

Також авторка зауважила, що Січкар запрошує в Бучу знайомих інвесторів і гарантує регулярні прогулянки з мером та школи майбутнього. Однак Рита не машкає в Бучі, тому її завзяття викликає лише посмішки у місцевих.

«Адже, знаючи про те, що наш мер та його команда однодумців з Бучанської ради відмовилися від будівництва школи ТОВ «Київміськбуд» та обміняли її на квартири в новобудові, розмови з мером про школи інакше як цинізм не сприймаються. Вже три бучанські школи з нового навчального року навчатимуть дітей у дві зміни», — пише Влащук.

«За період управління Бучею Федоруком-забудовником не було збудовано жодної школи! Натомість багатоповерхові будинки, збудовані фірмою ТОВ «Будрегіонінвест», яку ЗМІ пов’язують з його дружиною,  ростуть як гриби після дощу. За рахунок цього в місті стрімко збільшується кількість населення, в тому числі й дітей», — пише Влащук.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *