Подписка на журнал
_MG_3013

«Ранок по-київськи»… За лаштунками


Текст: Олена Ходос. Фото: із архіву прес-­служби телеканалу «Київ» 

Щодня, без вихідних і свят, ранковий ефір телеканалу «Київ» вибухає яскравим, насиченим, енергійним «Ранком по-київськи». Щоби із сьомої ранку кияни отримали найсвіжішу інформацію з найдостовірніших джерел, дізнались багато нового і цікавого, команда проекту починає працювати до схід сонця.

_MG_3013

Завдяки дружній, злагодженій роботі нашої команди, кожна хвилина з двох з половиною годин прямого ефіру буквально фонтанує енергією великого міста та його людей. Ми розповідаємо глядачам не тільки про те, що сталося, а й про все, що чекає киян упродовж дня – від запланованих ремонтів до усіх можливих розваг. Тільки у нас можна найдокладніше довідатися про те, яким буде день Києва. Для нас немає дрібниць, і ми нічого не лишаємо поза увагою!

Журналісти «Ранку по-київськи» ніколи не сидять на місці. Із самісінького світанку вони інспектують вранішнє місто, щоб наживо показати, як прибирають вулиці, скільки філіжанок кави випили кияни, йдучи на роботу, де відкриється новий сквер, – наш глядач нічого не проґавить  завдяки невтомним та непосидючим журналістам.

Мотором та пальним жвавої атмосфери в студії «Ранку по-київськи» є найоптимістичніші та найобізнаніші ведучі. Коли місто засинає – вони ще не сплять, коли прокидається – вони вже не сплять. Саме ведучі заряджають глядачів оптимізмом на увесь день. Саме вони знайомлять глядачів із цікавими людьми, які приходять у гості до студії. А гостей у нас щоранку не менше ніж п’ять!  І теми розмов – найрізноманітніші: від правил заповнення платіжок до літературних новинок та найкращих туристичних маршрутів.

А ще кожен із чотирьох ведучих «Ранку по-київськи» готує свою власну рубрику. Анна Чередниченко – «Говорімо правильно» – про норми української мови; Андрій Рудий – «Зіркові залаштунки» – про те, як живуть та працюють відомі люди «поза кадром»; Катерина Соляр – «Екстремальні розваги» – про те, де у столиці можна оригінально відпочити, отримавши дозу адреналіну; Денис Похила – про незвичайні види спорту. Наші ведучі завжди самотужки перевіряють те, що пропонують глядачам.

Команда «Ранку по-київськи» робить усе, щоб кожен ранок наших глядачів був сповненим бадьорості та веселого  настрою.  Ми інформуємо, співаємо і навіть танцюємо у прямому ефірі! Тому ранок по-київськи завжди добрий!

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *