Подписка на журнал
1111111111111

Путін оголосив, що йде у президенти


Чинний президент Росії Володимир Путін оголосив про намір висунути свою кандидатуру на виборах президента РФ навесні 2018 року.

1111111111111

Про своє рішення взяти участь в майбутніх виборах він оголосив на зустрічі з робітниками заводу ГАЗ у Нижньому Новгороді. Сам Путін неодноразово уникав відповіді на питання про своє висунення на новий термін. Тепер же оголосив про своє рішення, відповідаючи на питання одного із працівників заводу. «Сьогодні на форумі добровольців у вас запитали, чи будете ви висуватися. Ви відповіли, що якщо народ підтримає, то так. Сьогодні в цьому залі все без винятку вас підтримують! Володимир Володимирович, так зробіть же нам подарунок і оголосіть своє рішення! Адже ми, ГАЗ – за вас!», – сказав він.


«ГАЗ за вас, ГАЗ за вас!», – почали скандувати присутні. Путін у відповідь сказав: «Кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає. Спасибі вам за підтримку. Я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації. Упевнений, що все у нас з вами вийде!».


Вибори президента Росії пройдуть 18 березня 2018 року. Путіна вперше обрали президентом у 2000 році, далі він переобирався у 2004. Після чотирирічної роботи на посаді прем’єр-міністра Росії в 2012 році знову переміг на виборах.


Нагадуємо: Кремль запланував три хвилі агітації до виборів президента Російської Федерації у 2018 році. У ході першої хвилі акцент буде зроблений на логотипі виборів. Цей логотип буде «стирчати з кожної праски». На другому етапі з’являться слогани. На третьому особливо активно використовуватимуться інтернет і соцмережі.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *