Подписка на журнал
11111111111

Порошенко пропонує парламенту два законопроекти про реінтеграцію Донбасу


Петро Порошенко вносить до парламенту два законопроекти щодо реінтеграції Донбасу.

11111111111

Про таке заявив секретар комітету ВРУ з питань нацбезпеки й оборони Іван Вінник в кулуарах парламенту: «Буде ще один законопроект, який розглянуть у комітеті із закордонних справ. Один нацбезпековий. Інший – з питань, пов’язаних з нашими міжнародними відносинами. Але міжнародні відносини точно не про продовження особливого статусу. Це більше регламентні речі, пов’язані з правовідносинами на рівні Генеральної асамблеї ПАРЄ».


У свою чергу, член комітету з питань національної безпеки і оборони, нардеп  від «Народного фронту» Андрій Тетерук підкреслив: «Проект закону щодо відновлення суверенітету і статусу окупованих територій Донбасу буде розділений на два документи. Я думаю, що документи будуть розділені, але давайте дочекаємося поданих законопроектів. Ми не можемо всі питання закласти в один законопроект».


3 жовтня перший заступник Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що законопроект про реінтеграцію окупованих територій Донбасу і анексованого Криму, який президент України Петро Порошенко представить 4 жовтня перед парламентом, посилює дипломатичну позицію України в цих питаннях.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *