Подписка на журнал
1111111111111111111

Павел Розенко: Усі економічні негаразди в Україні спровоковані саме війною


Однозначно, соціальна ситуація в Україні є незадовільною. Проте, чи може бути все добре у державі, коли іде війна? Тому і сьогодні, не враховувати саме цей фактор, як причину бідності українців, не можна.

1111111111111111111Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко. Соціальне становище українців сьогодні, справді незадовільне. Більше того, третина наших громадян живуть за межею бідності. Зокрема, за версією американського видання Bloomberg, Україна входить у десятку найбідніших країн. Натомість, прем’єр-міністр України Павло Розенко переконує, що низькі зарплати та високі ціни в Україні, в основному, через війну.


«Однозначно, така соціальна ситуація в країні є незадовільною. Проте, у світі немає жодної держави, де при війні буде все добре. Більше того, Україна опинилася у такій нелегкій ситуації й через російську агресію. Зазначу, що я не та людина, яка все списує на Путіна чи війну, але не враховувати саме цей фактор, як причину бідності, не можна»,– каже Павло Розенко. Проте, віце-прем’єр-міністр переконує, що українська влада таки шукає виходи, аби покращити соціальне становище українців. Зокрема, за словами Розенка, яскравим прикладом того є підняття мінімальної зарплати.


«Із початком війни на Донбасі, Україна втратила 30% свого економічного потенціалу. У нас фактично обвалилася вся економіка країни. Проте, сьогодні, ми не стоїмо на місці, а помаленьку наводимо порядок. Зокрема, підняли мінімальну заробітну плату та проводимо пенсійну реформу. Тож у таких складних умовах,  українська влада робить усе можливе, щоб життя українців хоч якось покращилося»,– зазначив Розенко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *