Подписка на журнал
111111111111

Олексій Савченко про ремонт доріг: Облавтодори опиняються у тупику


Для того, щоб облавтодор почав будівництво дороги, йому для того, щоб отримати гроші, потрібно спочатку подати акт виконаних робіт. Лише потім він може отримати гроші. Це нонсенс та тупик.

111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Олексій Савченко, голова Миколаївської ОДА. «Дійсно, з дорогами є проблема, – визнав очільник Миколаївської області. – Є ділянки дороги, які ми нині відверто можемо називати «сполученням». Так склалося, що ще раніше, за Партії регіонів, були очільники адміністрації, які побудували дві дороги. Решта доріг не будувалася взагалі, до сьогоднішнього часу, чи будувалися маленькими дільницями. У минулому році взагалі програма будівництва доріг була завалена».


Гість програми розповів, що нині в регіоні мають узагальнений фонд, який буде скерований на дороги, а йдеться про державні, обласні, кредитні кошти та гроші, які надходять завдяки митному експерименту. «Ми маємо сьогодні перевиконання плану на 104 мільйони гривень – це за минулий місяць… Тому ми маємо по дорогах приблизно 900 мільйонів у цьому році», – розповів гість програми.  Олексій Савченко поінформував, що окремі з доріг розпочинають будувати з 1 липня, окремі – із 1 серпня.


«Сьогодні, на жаль, відбувається казус: для того, щоб облавтодор почав будівництво чи щось почав робити, йому для того, щоб отримати гроші, потрібно спочатку покласти акт виконаних робіт. Лише потім він може отримати гроші. Це нонсенс. А де він гроші може взяти? Тобто складається тупик», – каже голова Миколаївської ОДА. Олексій Савченко наголосив, що він проти такої позиції, коли облавтодори співпрацюють із приватними компаніями, які вкладають власні кошти у ремонти доріг, а потім отримують їх від держави. «Я – проти такої позиції. Я виступав на засіданні уряду та доніс свою точку зору до прем’єр-міністра України», – зазначив гість програми.


Олексій Савченко також розповів, що на базі облдержадміністрації створив комунальне підприємство, до роботи якого залучили спеціалістів, завданням яких є створити проекти, зробити технагляд і будувати дороги у терміни і щоб вони були відповідної якості.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *