Подписка на журнал
111111111111111111

Олексій Мочанов: Будь-яке публічне обговорення ситуації з полоненими шкодить звільненню


Українських бійців, яких часто згадують у публічному просторі, дуже важко повертати з полону.

111111111111111111

Про це розповів український автогонщик, волонтер Олексій Мочанов у ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:10 – 19:50) на телеканалі ZIK. «Потрібно розуміти, що будь-яке публічне обговорення ситуації з українським полоненими зовсім не допомагає процесу їх звільнення. Подібна ситуація сталася із легендарним кіборгом Андрієм Гречановим на прізвисько Рахман, коли Президент України назвав його кіборгом №1», – зазначив Мочанов.


Відтак, коли Рахман потрапив у полон, то лідер терористів Захарченко, вважаючи його найкращим українським військовим, почав вимагати обміняти його на російського майора, пояснює Мочанов.  Також волонтер зауважив, що лідери терористів у ДНР/ЛНР досі мають українське громадянство.  «У 2015 році я бачив у Олександра Захарченка, Володимира Кононова і Олександра Тимофеєва українські паспорти. Тобто, де-юре окупованими територіями України керують люди з українським громадянством. На скільки мені відомо, в Україні непередбачено жодної процедури позбавлення громадянства, окрім як факту подвійного громадянства», – констатував Мочанов.


Тобто, дати громадянство іноземцю українське законодавство може, проте забрати громадянство за сепаратизм – ні. Натомість російська сторона, зауважив волонтер, яка прораховує усе на 20 кроків уперед, не давала Захарченку і подібним особам російське громадянство.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *