Подписка на журнал
1111111111111

Олександр Дубінський: Кібератака на Україну є підставою для звільнення окремих посадовців


Хакерська атака на найбільші українські підприємства та установи є гарним приводом для відставки заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитра Шимківа.

1111111111111

Таку думку в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK висловив журналіст, телеведучий Олександр Дубінський.  «Як виявилося, ніякого військового вторгнення Росії не потрібно, щоб повністю паралізувати державну систему України. Так, наприклад, в аеропорту «Бориспіль» через хакерську атаку не зміг злетіти жоден літак, а у банківській сфері загалом 50-60% усіх розрахунків не працювали», – констатував Дубінський. Відтак, простий з професійного погляду комп’ютерний вірус зміг зупинити значну частину державного механізму. У цьому аспекті, зауважує журналіст, потрібно ставити питання щодо компетенції тих служб, які займаються інформаційною безпекою країни.


«Заступника Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків довгий час був представником «Майкрософт», займався продажами в Україні. на скільки мені відомо, протягом 2012-2013 років з його подачі Податкова міліція «кошмарила» підприємців за неліцензійне програмне забезпечення. Тобто це та людина в Адміністрації Президента, яка розуміється на цьому і має відповідати за інформаційні технології і безпеку. Тому ця хакерська атака є гарним приводом для його відставки, оскільки демонструє нульовий стан захисту технологій в Україні», – наголосив Олександр Дубінський. Нагадаємо, в Україні хакери атакували низку великих підприємств та установ. Зокрема, кібератаки були здійснені на сайти «Київенерго», «Укртелеком», «Ощадбанк» та «Нова пошта».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *