Подписка на журнал
11111111111

Олег Синютка: «Самопоміч» – найбільше розчарування українського парламенту


«Самопоміч» можна зарахувати до тих політичних сил, які сьогодні є популістами. І я переконаний, що «Самопоміч» – найбільше розчарування українського парламенту цього скликання.

11111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Найбільша нинішня загроза, ми це бачимо не лише на загальнодержавному рійні, але й на місцевому – це популісти, для яких не важливі рішення, не важливі послідовні кроки вперед, більше того, для них не важливий навіть результат. Натомість, для них дуже важливою є риторика», – вважає Олег Синютка.


Гість програми зауважив, що сьогодні чимало українських політиків спочатку розкидаються галасливими фразами щодо добробуту народу, натомість потім не підтримують законів, як потрібні саме українському суспільству.


«Беремо будь-яке голосування і ми побачимо хто не підтримує закони, які так потрібні для українського суспільства. Більше того, після галасливих фраз, після величезних закликів про добробут народу немає політичної волі просто підійти і проголосувати», – зауважив Синютка.


Окрім цього, голова Львівської ОДА додав, що найбільшим розчаруванням українського парламенту цього скликання є політична партія «Самопоміч».


«Я думаю, що до цих сил, які сьогодні є популістами, можна зарахувати і «Самопоміч», яка мала величезні надії. Більше того, я переконаний, що фракція «Самопоміч» – найбільше розчарування українського парламенту цього скликання», – вважає Олег Синютка.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *