Подписка на журнал
11111111111

Олег Березюк: Затримання Саакашвілі – це катастрофа української правової держави


Міхеїла Саакашвілі хотіли вивезти в аеропорт, посадити на літак і відправити до Європи.

11111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк. Гість програми заявив, що затримання лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі – це катастрофа української правової держави. «Я ніколи не був і не є (і це всі знають) прихильником лідера політичної партії – Саакашвілі», – запевнив народний депутат та додав, що те, що робив Саакашвілі у Грузії, – це вже історія, але давши оцінку подіям у день затримання Міхеїла Саакашвілі, Олег Березюк дійшов до висновку, що зараз руйнується правова держава взагалі.


«Більше того, вона руйнувалася правоохоронними органами, а потім самі ж правоохоронні органи не могли виконати своєї задачі», – наголосив гість програми. Олег Березюк зауважив, що Міхеїл Саакашвілі об’єднав навколо себе «людей, які не згідні із чинним режимом». «Це не сподобалося чинному режиму і чинний режим просто хотів вивезти Саакашвілі з України», – зазначив очільник фракції «Самопомочі». Політик припустив, що Міхеїл Саакашвілі зрозумів, що його мають вивезти в аеропорт, посадити на літак і відправити до Європи чи будь-де.


«На цьому би закінчилася «мильна опера» із Саакашвілі для чинної влади. Але Саакашвілі, маючи величезний досвід, зробив інакше і показав режиму, що просто не буде. Чи це корисно, чи не корисно для української держави. Це, з одного боку, взагалі некорисно, бо дестабілізація сьогодні і те, що держава показала, що вона не має якісних правоохоронних органів, це катастрофа. З іншого боку, показали режиму, що ви так просто владу в країні не захопите», – наголосив народний депутат.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *