Подписка на журнал
11111111111

Олег Березюк: Я хотів би почути від Вакарчука, чи має він досвід, щоб керувати країною?


Я би хотів почути від Вакарчука, чи він хоче взяти відповідальність за управління країною та чи має він на це досвід.

11111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив народний депутат України, голова фракції «Самопоміч» у ВРУ Олег Березюк, відповідаючи на запитання блогера, як він оцінює шанси Вакарчука на майбутніх президентських виборах. «Знаєте, займатись, чи не займатись політикою, це не є основний критерій. Бо така політика як у нас, то, такою політикою, що сьогодні займаються наш теперішній Президент, Генеральний прокурор, краще не займатися. Це теж, як і вульгарним бізнесом, краще займатися, або ж корупційний бізнесом у владі. Тому іноді «табула раса» є краще за «супер досвід»,– зазначив Олег Березюк.


Нардеп каже, що для того, аби йти у президенти, потрібно мати не лише досвід творчих виступів на сцені, а й досвід управлінський. «Управляти державою не можна після концертної діяльності, або ж після декількох місяців навчання в Сполучених Штатах Америки. Більше цього, а ми взагалі Вакарчука питала, чи він хоче цього?»,– акцентував Березюк. Відтак, нардеп додав, що хотів би почути особисто від Святослава Вакарчука, чи він справді хоче взяти відповідальність за управління країною.


«А може це спекуляції? Тому я би хотів почути від Вакарчука, чи він хоче взяти відповідальність за управління країною, чи має він на це досвід. Бо людина може мати бажання, але треба мати ще й досвід. Тому я думаю, що це питання треба поставити Вакарчуку. А він, як дуже чесна і нормальна людина має вийти до людей і сказати, щоб або не спекулювали його прізвищем, або що він дійсно йде. І тоді ми можемо спекулювати. Адже це людина, яка має вплив на емоційний супровід людей своєю творчістю. Але, чи це вистарчить для того, щоб бути президентом, ми спитаємо його»,– наголосив Березюк.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *