Подписка на журнал
11111

Олег Бабенко: Заяви щодо $500 тисяч хабара НАБУ — вигадка і провокація


Депутат Одеської облради Олег Бабенко заявив, що чутки про хабар в розмірі 500 тис. доларів представникам НАБУ є «вигадкою і провокацією».

11111

Таке Бабенко написав на своїй сторінці у Facebook: «Інформація про причетність до хабара — ніщо інше, як мильна бульбашка, яка не має під собою реальних підстав». Депутат  відкинув усі звинувачення і зажадав від НАБУ «або оприлюднити будь-які докази проти мене, або вибачитися»: «Також не відповідає дійсності інформація про те, що мені повідомили про підозру. Про все, що відбувається я дізнався зі ЗМІ. Підозру  мені ніхто не вручав. Найближчим часом я повернусь до Києва і сам прийду до НАБУ. Якщо у них будуть до мене запитання, я відповім на кожне з них. Готовий відстояти свою правоту у чесних і прозорих судових процессах».


Начальник Департамента з розслідування у сфері економіки Генпрокуратури Володимир Гуцуляк заявив, що правоохоронці розшукують депутата Одеської облради, якому оголошено підозру за пропозицію хабара детективу НАБУ у сумі $500 тисяч. Мовляв, депутат переховується від органів досудового розслідування, які встановлюють його місцезнаходження.  НАБУ стверджує, що хабар пропонувався в обмін за зняття арешту з рахунків приватного товариства, задіяного  у корупційній схемі із заволодіння коштів бюджету Одеси.  Розмова йде про кошти, отримані від продажу  будівлі за завищеними цінами, а бенефіціаром товариства є підозрюваний депутат облради Бабенко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *