Подписка на журнал
1111111111111111111

Оксана Сироїд про львівське сміття: Ми виграли бій, але не битву


Рішення щодо припинення «сміттєвої блокади» Львова ухвалювалося в Києві на вулиці Банковій.

1111111111111111111

Таке заявила в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі ZIK висловила віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд. «Одним із методів тиску на фракцію «Самопомочі» був підпал сміттєзвалища у Львові. Це було якраз перед першим голосуванням за зміни до Конституції України в частині правосуддя. Ми розуміємо, що питання сміття – це довга битва, і перемога буде тільки тоді, коли Львів матиме умови безпечного заховання і переробки відходів. Тому сьогодні ми виграли бій, але до виграшу битви ще далеко», – прокоментувала Сироїд зрушення питання вивезення сміття зі Львова.


« Те, що сьогодні Львівська обласна адміністрація так активно взялася за вивезення відходів, до того ж, так само тиснучи на мерів районних центрів та громади, означає, що вони могли допомогти ще рік тому і не робили цього свідомо. Тому я впевнена, що всі ці рішення ухвалювалися в Києві на вулиці Банковій», – наголосила Сироїд. Віце-спікер парламенту також зауважила, що партія та її лідер Андрій Садовий нічим не поступилися, щоб проблема нарешті почала вирішуватися. Натомість припинення сміттєвої блокади стало можливим завдяки місту та небайдужим львів’янам. «У цьому питання вирішальною була позиція львів’ян. Адже політики тільки дали поштовх своїм протестом, натомість саме люди в той критичний момент заявили про свою позицію. Адже Львів – це все таки вільне місто, і не рахуватися з позицією городян дуже складно», – зазначила Сироїд.


Нагадуємо:  до середини липня Львівська ОДА обіцяє очистити Львів від перенакопиченого сміття. Будівництво сміттєпереробного заводу планує розпочати у 2019 році.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *