Подписка на журнал
11111111111111

Оксана Сироїд: Квоти в Україні мали б встановлювати для інших мов


Аксіомою є те, що на телебаченні і в друкованих медіа мова має бути державною, а квоти треба встановлювати для інших мов. А ми маємо спотворену ситуацію, коли повинні боротися за квоту для державної української мови.

11111111111111

Про таке заявила Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради в ефірі програми «HARD з Влащенко» телеканалі ZIK, ухвалення у першому читанні закону про мовні квоти на телебаченні.

Пані Сироїд заявила, що україномовні українці потерпають від того, що не мають україномовного контенту. «У нас майже нема україномовного продукту, навіть новинарного. І це я кажу як громадянин-споживач», – наголосила віце-спікер парламенту. За її словами, український парадокс полягає у тому, що державна мова в нашій країні завжди не на часі. «Я цим питанням опікуюсь із 1980-х і завжди чую, що це не на часі. Мені видається, що це певна маніпулятивна річ», – висловила думку Оксана Сироїд. «Мова є елементом національної безпеки, це не елемент гуманітарної сфери. Це так само як територія, прапор, герб. І через те не треба боятися регулювання мови», – закликала заступник голови ВР. 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *