Подписка на журнал
000

Обзор 10 березня 2016 року


Доброго здоров’я, друзі! Надворі в нас четвер, березень, друга декада XXI століття.

000

Главні собитія розгортаються на стикові світу нормальних людей із світом дебілів, дебіли не унімаються і не втомлюються доказувати, шо вони не такі дебіли, як ми про них думаємо. Вони намного дебільніші дебіли, ніж ми могли предположить і нада признать, що в цьому смислі РФ, як авангард світу дебілів, добилася нових заметних успехов.

Протягом 20 місяців кожен ранок в діда починається із набирання в пошуковику імені “Савченко”. Я спрагло ловлю будь-яку пов’язану із Надєю новину, подвергаю її сільському аналізу і ділюся з читачами своїми висновками. Бо помимо прочого, діло Савченко вже майже два роки є самим точним маркером умонастроєній в Кремлі, а відтак індикатором перебігу тєкущої войни.

Якщо хтось думає, шо Кремль не стежить за ділом Савченко і прямо й нєпосредственно на нього не впливає, тих учора постарався разубедить Лавров. В телефонному разговорі з Пашою Клімкіним Печальна лошадь проявив удівітєльну осведомльонность і фактично признався, шо находиться на прямій связі з суддєю. Среді прочого Лавруша сообщив Паші, шо в того судді дуже тонка душевна організація. А Надя своїм “послєднім словом” глубоко оскорбила ранімого суддю, даже сльози навернулися на глаза старенького (в прошлом, позорного ментяри) служітєля Феміди. І в приливі емоцій суддя запретив відвідання Наді українськими лікарями, сестрою Вірочкою, мамою Марією Іванівною і рештою посєтітєлєй.

Сначала дід подумав, шо ця відповідь Лаврова — фейк. Потом, коли оказалося, шо не фейк, дід рішив, шо подробності цього разговора злив у пресу сам Паша Клімкін. Шоб подставить Лаврушу і показать міровому сообществу неандертальську сущность російской государственності. Коварно злив, а може ще й прибрехав. Дід ще подумав: “Ну всьо, тепер Лавров з Клімкіним вообще разговарювать не буде, єслі Паша видав у пресу подробності закритого разговора”. Но оказалося все намного удівітєльнєє і пошлєє: відповідь Лаврова розміщена на сайті МИД РФ. І там чорним по білому: “Однако вызывающее поведение Н.Савченко в ходе состоявшегося в тот же день судебного заседания и ее оскорбительные высказывания в адрес суда изменили ситуацию, сделав невозможным осуществление такого визита.”. З чим Лаврова і поздравляєм, дайте йому вже хтось каплю нікотіну.

Совершенно ясно, що така реакція МІД РФ визвала оторопь у чопорних європейських і американських дипломатів, які тут же засіли писати заяви і заклики негайно звільнити Надю безо всяких условій. Показатєльно, що в хорі требуваній возвисилися голоси кандидатів у президенти США. Самі вони догадалися, чи Новіков підказав, дід не знає. Но такої вимоги, наприклад, з боку Хіларі Клінтон дід давно ожидав і вчора дождався. Жіночих голосів їй має додатися і не виключено, шо вони й стануть вирішальними. Отже, хтозна, може саме завдяки Савченко буде обрано і нового президента США.

Надя свідомо радикалізувала обстановку, посиливши антиросійську риторику в Європі і США і одночасно позбавивши Кремль любих гіпотетичних шансів вийти з-під санкцій. Хуйлососи в Європі дружно заткнулися, натомість гучніше залунали голоси прибічників гадить Росії вездє, де лише можна. Це лише частковий результат дій Наді, але битва ще триває.

Роздратування багатьох, шо Запад відбувається лише “заявами про стурбованість” дідові зрозумілі, я сам волів би бачити ультиматум із ряду коротких пунктів. В якому Запад чорним по білому попередив би Хуйла про необратімі послєдствія подальшого утримання Наді під вартою. Среді прочого: нафтове ембарго, відключення від СВІФТу, арешт російського майна за кордоном, визнання російських військ в Сирії пособниками терористів і т.п. Але навіть оприлюднені заяви означають, що Захід взяв відповідальність за долю Наді на себе. Дід дуже надіється, що вчора увечері Хуйло занімався ізученієм увлєкатєльного переліку дополнітєльних санкцій, якими Запад готов його ощасливить, якщо він негайно не звільнить Надю і решту полонених. Принаймні чим Хуйло займався після обіду – того ніхто не зна, а міністриця здравоохранєнія Скворцова ждала його в прийомній аж за полночь. І коли Хуйло нарешті прийняв Скворцову, то вид імел досить таки м’ятий і жалюгідний. Ще би до нього зараз злітали презідєнти Фінляндії чи Швейцарії і дід би був уверен – ультіматум є і Хуйло таки согласився його обсуждать.

Обговорення поведінки Наді в суді, смакування її слів і жестів доречно лише якщо ми згадаємо, що мова йде про людину в бою. Надя – професійний воїн і для неї природньо переключитися в бойовий режим. А в бою поведінка і мова людини не така, як на новорічному ранкові в дитсадку. Засуджувати Надю за “не такі” жести все рівно, що з осудом дивитися на автомат, за те, що він голосно стріляє. На танки парктроніки вообще не встановлюють.

Надя твердо вирішила битися до кінця, але наскільки вистачить її фізичних сил невідомо. Тюремщикам, відімо, дано суворий наказ не допустити її смерті і вони наверняка готові насильно підтримувати в Наді життя. Дід не знає, чим закінчиться це протистояння, але дуже надіюся скоро побачити по телевізору як Надя в Борисполі усміхається воїнам почесної варти, вишикуваним на честь її прибуття.

Шо ще?. ах да… Порох… В Туреччину полетів, шото там шушукається з Ердоганом. Но заяву по Савченко вчора зробив, спасіба йому. З тої заяви, щоправда, дідові стало ясно, що за 20 місяців питання обміну Наді не обсуждалося, пропозицій обміняти Надю Порох Хуйлу не робив. А вчора, нарешті, предложив. Но поскільки Хуйло з Порохом разговарювать не желає, то Порох зробив це предложеніє через фейсбук. Тепер осталося надіяться, шо Хуйло зарегістрірується на мордокнижці і предложеніє уважаємого Петра Алєксєєвіча прочитає. Може даже лайкне.

Тим часом сестричка Наді Вірочка стоїть у цей час перед воротами Новочеркаської СІЗО в одиночному пікеті вимагаючи звільнення сестри. Це єдина поки що легальна форма протесту в современній Росії, бо вдвох – то вже Майдан. Вірочка заявила, що якщо її закриють, на її місце стане її мама, літня Марія Іванівна… Стосунки в цій сім’ї також яскраво свідчать, що вони зі світу нормальних людей. Яким не пощастило жити по сусідству з царством дебілів.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за Надю Савченко і всіх наших полонених, занімаємся спортом, піклуємось про ближніх та допомагаємо Армії.

І слєдім, шоб віздє парядок був! А не те, шо січас.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *