Подписка на журнал
публичные люди

Навальний забезпечував політичне переслідування Вороненкова, — Пономарьов


Російський опозиціонер Олексій Навальний був «політичним забезпеченням» переслідування екс-депутата російської Держдуми Дениса Вороненкова. 

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Ілля Пономарьов, екс-депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.), засновник російського «Лівого фронту».

«Першу публікацію проти Вороненкова Навальний зробив одночасно із першим запитом пана Феоктистова (генерала ФСБ. – Ред.) до Держдуми РФ щодо позбавлення недоторканності Вороненкова. Навальний із самого початку був політичним забезпеченням переслідування Вороненкова як опозиція, щоб Вороненкову ніхто не співчував», – заявив гість програми.

Ілля Пономарьов додав, що Олексій Навальний «працює на себе», адже це політик-одинак.

«Його мотивація – це власний поступ та піар. У цьому сенсі він готовий працювати з ким завгодно, – зазначив Пономарьов. – Якщо йому вигідно, він працює з колегами по несистемній опозиції. Коли йому вигідно, щоб колеги по несистемній опозиції сіли, він із задоволенням допомагає їх ненав’язливо посадити».

Він зауважив, що разом з тим, Навальний робить багато корисних речей, оприлюднюючи інформацію, яку отримує від силовиків, попри те, беручи участь у «грі інших людей».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *