Подписка на журнал
111111111111111111

Нардеп Луценко розповів, хто керує фракцією «Батьківщини» в парламенті


Десь три перші місця за ухваленням рішень займає Юлія Володимирівна Тимошенко завдяки своєму великому авторитету. Але якщо дивитися по інтенсивності ідеологічної роботи, то Олександра Кужель дуже активна у внутрішньо-фракційних дискусіях – у неї є точка зору майже на всі питання.

111111111111111111Про це в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповів Ігор Луценко, народний депутат із фракції «Батьківщина». Також обранець зауважив, що інші фракційні лідери мають спеціалізації. «Є Вадим Івченко – по аграрних питаннях, Кожем’якін – по правоохоронних. Їх дослухаються залежно від теми», – зауважив Луценко. Щодо своєї позиції у фракції нардеп зауважив, що у «Батьківщині» його «підтримують і захищають», а він сам відчуває себе своїм у колі однопартійців.


Також Ігор Луценко зізнався, що принаймні наступні п’ять років свого майбутнього збирається присвятити політиці. Розповів пан Луценко і свої думки про політичне майбутнє Юлії Тимошенко – ймовірну президентську посаду. «Це можливо, але я одночасно розумію, наскільки великий пул ворогів вона збере, коли буде питання по виборах», – відзначив Ігор Луценко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *