Подписка на журнал
111111111111111111

Нардеп Чорновол розповіла, як у розслідуванні вийшла на однопартійця


Як я знайшла Оніщенка – побачила, що його підприємства не платять ренту. У мене був цілий перелік фірм, які погано платять ренту або не платять її взагалі. Більшість фірм було Оніщенка, але я там знайшла фірму Котвіцького.

111111111111111111

Таке в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK) розповіла Тетяна Чорновол, нардеп фракції «Народний фронт». Пані Чорновол нагадала, що Ігор Котвіцький – її однопартієць, колега по фракції у Верховній Раді. «Він депутат, власником бути не може, але фірма з ним пов’язана. Я зразу пішла на розмову до Авакова, бо Котвіцький із його групи. Аваков сказав: «Іди, говори з Котвіцьким, у нас не може бути, що фірми, пов’язані з нами, не платять податків», – пригадала Тетяна Чорновол.


Відтак депутат прийшла на розмову до Котвіцького. «А він показав мені, що це спільна діяльність не з державою, а між приватними суб’єктами і порушення нема», – відзначила Чорновол. Відтак нардеп підсумувала свою роботу в руслі кримінального провадження щодо іншого однопартійця Миколи Мартиненка. «Як я працюю – не важливо, чи це члени нашої фракції, чи не нашої», – переконує пані Чорновол.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *