Подписка на журнал
333333333333333

Найєм: Влада вчинила замах на громадянське суспільство в Україні


Серед громадських активістів в Україні є недобросовісні люди, проте обсяги коштів, якими оперують у громадському секторі, і ті кошти, які розкрадають під носом у влади, – неспівмірні.

333333333333333Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK (19:30 – 20:30) заявив народний депутат України Мустафа Найєм, коментуючи підписання Президентом України закону про е-декларації із поправками. Раніше народний обранець назвав закон «замахом на громадянське суспільство».


«Цей закон вносився з поправками з формулюванням, що це боротьба із корупцією. Корупція у класичному розумінні стосується людей, які мають владні повноваження і розпоряджаються громадськими коштами. У цих людей ми маємо право вимагати», – сказав Мустафа Найєм і додав, що ніхто не має права вимагати звіту у представників ЗМІ чи громадських діячів.  Гість програми зауважив, що в країні, в якій державна служба та народ перебувають у жебрацькому становищі, влада вимагає звітуватися тих, хто найголосніше кричить «Тримай злодія!».


«Припускаю, що є громадські активісти, які зловживають своїми повноваженнями, але якщо порівняєте обсяги коштів, якими оплачують роботу людей у громадському секторі, і обсяги коштів, які розкрадають під носом у глави держави, під носом в уряду, то зрозумієте, що це неспівмірні речі», – сказав народний депутат. Мустафа Найєм наголосив, що правоохоронні органи в країні мають відповідні повноваження щодо розслідування справ щодо будь-якого громадянина, а тому не потрібно влаштовувати «публічного бичування».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *