Підписка на журнал
11111111111111111

На заклик президента у Чехії стрімко зросла продаж зброї


Кілька місяців тому президент Чехії Мілош Земан зробив досить гучну публічну заяву –  закликав співгромадян озброюватися для боротьби проти «супер-голокосту», який влаштували ісламісти.

11111111111111111

На заклик чеського президента в країні різко зросли продажі зброї. Продавці пояснюють це так – чехи злякалися хвилі ісламістів, яка нахлинула на Європу. Більш того, уряд зараз просуває свою «Другу поправку» – закріплення в конституції права громадян на самооборону. У Чехії  і так досить лояльне законодавство – на 10 млн. громадян у 300 тисяч є ліцензія на володіння зброєю і 800 тисяч одиниць зареєстрованої зброї. Для того щоб отримати ліцензію, громадянинові має виповниться 21 рік, він повинен пройти іспит на володіння зброєю і не мати проблем із законом. Чехи також мають право на захист свого життя і майна.


Щодо цього політика Чехії йде наперекір настроям політиків в ЄС, адже після чергового теракту там кожен пропонує позбавити громадян можливості захищатись. І словами це не обмежується –цього року в Європі суттєво посилили правила збройового законодавства. Це означає, що ці зміни торкнуться і законодавства Чехії – громадян зобов’яжуть проходити психологічну перевірку, і ще невідомо, що буде з власниками напівавтоматичних гвинтівок з магазинами великої місткості, так як згідно з новими законами, така зброя стає нелегальною.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • MIXADVERT  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *