Подписка на журнал
11111111

На виборах губернаторів в Росії перемагають кандидати від «Єдиної Росії»


На виборах губернаторів в Росії, які відбулися 10 вересня, за попередніми даними, лідирують кандидати від провладної «Єдиної Росії».

11111111

Явка на виборах голів регіонів становила від 30 до 50 відсотків. Лідером активності стала Мордовія, де було понад 70%. Найменше проголосувало у Карелії – 23,5%. Вибори відбулися і в окупованому Криму, які вже МЗС України оцінило як «нікчемні за суттю і змістом». Там переміг «єдинорос» Дмитро Овсянников. У семи регіонах Росії перемогу здобули тимчасові голови регіонів, призначені президентом Росії Володимиром Путіним минулої зими і навесні.


Влада Росії заявляє про відсутність серйозних порушень на виборах. Водночас у русі на захист прав виборців «Голос» заявили про наявність фактів, які свідчать про фальсифікації на виборах. Зокрема, вкидання бюлетенів були зафіксовані в Калінінградській, Саратовській областях і Краснодарському краї Росії. Там підрахували, що було близько 700 порушень. Додамо, 10 вересня вибори різних рівнів пройшли у 82-х із 85-ти регіонів Росії, за винятком Санкт-Петербурга, Інгушетії і Магаданської області.


Загалом у перебігу виборчих кампаній у Росії обирали голів 16 регіонів і депутатів шести законодавчих зборів. Крім того, відбулося 230 референдумів місцевого рівня. Всього у виборах беруть участь понад 40 партій. У російській столиці Москві пройшли вибори рад депутатів у 125 районах. З них опозиція змогла вибороти лише 10.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *