Подписка на журнал
11111111111111111

На Львівську митницю повернули керівника, який вже приймав участь у корупційному скандалі


Виконувачем обов’язків керівника Львівської митниці знову призначили Віталія Черкунова, який вже втретє очолює Львівську митницю у статусі т.в.о. Як відомо, під час керівництва Черкунова на митниці розгорівся крупний корупційний скандал.

1111111111111111129 березня  Черкунов провів робочу нараду  за участі голови підкомітету з питань правового забезпечення діяльності митних органів комітету ВРУ з питань податкової та митної політики нардепа України Андрія Антонищака, представників Громадської ради при ГУ ДФС у Львівській області.


«В.о. начальника митниці Віталій Черкунов проінформував про основні завдання митниці, зокрема щодо забезпечення надходження митних платежів до держбюджету, належний контроль за пропуском громадян та транспортних засобів через митний кордон», – йдеться у повідомленні. Наказом ДФС України Віталія Черкунова призначено виконувачем обов’язків начальника Львівської митниці ДФС на період з 27.03 до 20.04.2017.


Нагадуємо: 19 січня на хабарі затримали в.о. заступника начальника Львівської митниці Юрія Борисова. Все керівництво Львівської митниці, у тому числі в.о. керівника Львівської митниці Віталія Черкунова, відсторонили від виконання обов’язків на час проведення службового розслідування. Про результати службового розслідування публічно жодної інформації до цієї пори не оприлюднено.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *