Подписка на журнал
11111111

На Київщині затримано прокурора при спробі отримати 104 тис. грн хабара


Генпрокурор Юрій Луценко повідомив про затримання чергового, п’ятнадцятого цього року, підозрюваного в корупції прокурора при отриманні хабара.

11111111

Про це у ФБ написала  прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган: «Генеральною інспекцією ГПУ здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом вимагання працівником прокуратури Київської області неправомірної вигоди. Під час досудового розслідування встановлено, що прокурор відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальних органів поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальних провадженнях прокуратури Київської області використовуючи своє службове становище з 25.07.2017 висунув вимогу громадянину надати неправомірну вигоду у сумі 5000 доларів США за сприяння у вирішенні питання про обвинуваченому у кримінальному провадженні, покарання, не пов’язаного з реальним позбавленням волі».


Слідчими Генеральної інспекції спільно із співробітниками ГУ СБ України у м. Києві та Київській області після одержання посередником, на якого вказав прокурор відділу прокуратури Київської області, частини неправомірної вигоди в розмірі 104 000 грн (еквівалент 4000 доларів США), зазначеного прокурора та посередника затримано у порядку ст. 208 КПК України. Проводяться першочергові слідчі дії. Досудове розслідування триває.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *