Подписка на журнал
?????????????????????????????????????????????????????????

На Буковину прибула група курсантів для посилення охорони кордону


До Чернівців прибули курсанти-прикордонники для посилення ділянки кордону у межах Чернівецької та Івано-Франківської областей.

?????????????????????????????????????????????????????????

Про це повідомила прес-служба Чернівецького прикордонного загону: «Чергове посилення прибуло з числа курсантів Національної академії імені Богдана Хмельницького та додаткових підрозділів Держприкордонслужби для охорони найбільш загрозливих напрямків українсько-румунського та українсько-молдовського кордону. Курсанти забезпечені усім необхідним для несення прикордонної служби на різних ділянках кордону, в тому числі, і для автономного несення служби по кілька діб. Для більш ефективного виконання завдань вони забезпечені як технічним засобами, так і створені належні побутові умови».


Перший заступник начальника Західного регіонального управління – начальник штабу полковник Руслан Краснопортко сказав, що «основною метою посилення даного напрямку кордону є протидія організованій злочинності. Для допомоги у патрулюванні будуть застосовуватись безпілотні літальні апарати, обладнані сучасними камерами фото- та відеоспостереження, а також тепловізійними засобами». Після проведення інструктажів, новоприбулі резерви вибули до місць несення служби.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *