Подписка на журнал
1111111111111

Мураєв: В Україні відбувся перерозподіл потоків між олігархічними елітами


Посада Президента України є зайвою, адже кожен, хто потрапляє у це крісло, одразу втрачає голову та починає перетягувати на себе усі повноваження.

1111111111111

Таку думку висловив народний депутат України Євгеній Мураєв в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «Якщо сьогодні подивитися на рейтинги прихильності населення, де в лідерах залишаються такі політики як Тимошенко, Порошенко, Бойко, то мені шкода свою країну. Адже ці люди вже були при владі, і що вони собою представляють українці вже мали б зрозуміти. Тому я вважаю, що після революції зміни еліт не відбулося, адже олігархи, які управляли країною, і досі мають величезний вплив на владу та парламент», – зазначив Мураєв.


Натомість депутат певен, що відбувся тільки перерозподіл потоків між старими олігархічними елітами. Попри те, що Мураєв є представником від опозиційної партії, він наголосив, що ніколи не підтримував опозиційного до влади Міхеїла Саакашвілі. «Я ніколи не підтримував Саакашвілі. Ми надавали йому ефіри на телеканалі, але тільки для того, щоб врівноважити політичні погляди в країні. Але я не думаю, що Саакашвілі можна назвати опозиціонером. На мою думку, це технологічний проект Банкової, тобто своєрідна керована опозиція», – припустив депутат. Також нардеп зауважив, що вважає непотрібним інститут Президента в Україні, оскільки ця посада псує кожного, хто до неї приходить.


«Посада Президента України є зайвою, адже кожен, хто потрапляє у це крісло, одразу втрачає голову та починає перетягувати на себе усі повноваження. Натомість я побудував би зовсім іншу систему, яка забезпечила б рівновагу влади в країні. Але спочатку до влади має прийти людина, яка забезпечить два роки жорсткого контролю, щоб відновити функціонування інститутів, передусім правоохоронної системи», – підсумував Євген Мураєв.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *