Подписка на журнал
мосийчук

Мосійчук: Існує загроза повернення в парламент Царьова, Захарченка чи ще якоїсь сволоти


Народний депутат Ігор Мосійчук розповів про законопроект про вибори в окупованому Донбасі, котрий готує Адміністрація Президента.

мосийчук

«Законопроект про вибори на Донбасі  був переглянутий з закордонними партнерами — учасниками Нормандської групи. До парламенту його має вносити Руслан Князевич і група народних депутатів, але вони відмовляються від цього, кажуть, що такого немає. Я думаю, що цей законопроект «висітиме» поки не буде певної домовленності в рамках Нормандської четвірки, поки не дотиснуть Президента і він дасть команду вносити його. Але законопроект готовий і такий план є. До речі, 20 травня добровольці з цивільного корпусу «Азов» будуть з цього приводу пікетувати Верховну раду», — розповів Ігор Мосійчук.

Під час зустрічі з Нуланд в стінах парламенту, коли мова йшла про вибори, представник  від радикальної партії відстоював неможливість проведення виборів на Донбасі, а «Опоблок» на цьому навпаки наполягав і вимагав не тільки провести місцеві вибори, але й по мажоритарним округам. Зрозуміло, таким чином в парламент пройдуть люди з «Опоблоку» і можемо очікувати на повернення Царьова, Захарченка чи ще якоїсь сволоти…», —  сказав народний депутат.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *