Подписка на журнал
000

Минобороны и Укроборонпром — самые коррупционные в Украине


Больше всего коррупция процветает в Минобороны и Укроборонпроме. 

000

Об этом в эфире канала 112 заявил народный депутат Игорь Луценко.

«Міністерство оборони і Укроборонпром це ті місця в державі, де найбільше процвітає корупція — в силу своєї об’єктивної закритості, в силу надзвичайно великої централізованості контролю за цією сферою. Все зводиться до Адміністрації президента. Там стоять керівники автосалонів Порошенка, які керують достатньо серйозними оборонними підприємствами. Туди поставили людей, які здатні в кращому разі розподіляти потоки, але й то бачимо, що 3 мільярди не встигли. Є декілька груп впливів і це, мабуть, одна з причн, чому вони не доділили гроші», — говорит депутат.

При этом он отметил, что контролировать ситуацию там не представляется возможным.

«Нас, як парламентських контролерів, туди не пускають, дані отримати звідти неможливо, тому я розблю висновок — корупція найбільша саме там. На сьогодні функція парламентського контролю лежить на комітеті з питать національної безпеки і оборони. Мене там немає, але мені здається, що більшість депутатів там «в темі» або близько до теми», — подчеркнул Луценко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram • Публикации по теме

  Новости от партнеров

  3 комментариев

  1. veles
   03.01.2016

   Когда страна воюет, наказание им одно-пожизненное без права амнистии.

   Ответить
  2. Олег
   03.01.2016

   Що воно верзе?

   Ответить
  3. стецько
   03.01.2016

   оце недавно показували по 112 , як хлопці «хамера» бобіка злидня стулили,.. раді!!!! це на передку! а деж хамери, бізони, ягуари, танки нові , бтр, » не свічки» а нові !!!! снайперки нові!. форма зимова, берці теплі , а не бурки????? а півтосрак каже грошей малувато
   50 млрд!!!

   Ответить

  Оставить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *