Подписка на журнал
11111111111111111

Міністр Семерак розповів про мафіозний бурштиновий законопроект


Один із двох бурштинових законопроектів мав на меті легалізацію неекологічної тіньової схеми видобування бурштину.

11111111111111111Про це повідомив Остап Семерак, міністр екології та природних ресурсів України, в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK), коментуючи проблематику нелегального видобутку бурштину і дві невдалі спроби ухвалити «бурштинові» закони у Верховній Раді. Міністр також пояснив, що у згаданому законопроекті мова йшла про артільні схеми видобутку бурштину з помпами, які діють зараз насамперед на Рівненщині. Однак на запитання ведучої про те, хто був автором законопроекту, міністр Семерак відповідати не захотів, лише зауважив, що «це був депутатський законопроект».


Також Семерак висловився проти прийняття окремих законів для бурштину. «10 чи 15 років тому був закон про молоко і молочні продукти, шкіру і шкірні продукти. А депутат Терьохін жартома зареєстрував проект закону про українське сало», – пригадав парламентські курйози Семерак. Міністр відзначив, що бурштин як корисна копалина регулюється Кодексом про надра. «Тому Верховна Рада і не прийняла ці законопроекти – не було для цього крайньої потреби», – констатував Семерак.


Міністр екології і природних ресурсів констатував, що ринку бурштину в Україні майже нема – є тільки один державний завод. А на нелегальний видобуток припадає ймовірно 90% бурштину.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *