Подписка на журнал
555555555555555

Міністр: Екоінспекторів ще не допускають на військовий склад у Балаклії


У перші дні після вибуху наших екоінспекторів не пускали на цю територію. Справа в тім, що ніхто не міг їм гарантувати безпеки, коли над головами літають снаряди.

555555555555555Про це заявив Остап Семерак, міністр екології та природних ресурсів України, в ефірі програми HARD з Влащенко (в ефірі 19:30-20:30 на телеканалі ZIK), коментуючи наслідки теракту на військовому складі з артилерійськими боєприпасами у місті Балаклія. Міністр Семерак зауважив, що пожежа ще не закінчилася. «Це я можу судити з допуску-недопуску представників екоінспекції. Наразі не на всю територію вони мають допуск, тому це може свідчити, що там є великий шмат роботи», – пояснив пан Семерак.


Водночас на вихідних екоінспектори зуміли взяти проби землі й води в різних точках балаклійського складу. «Зараз ще нема результатів хімічного аналізу. Але військові запевняють, що там не було хімічної зброї, хімічних снарядів», – переповів міністр екології. Проте пан Семерак відзначив, що будь-які снаряди, набої, навіть без хімії, є небезпечними для навколишнього середовища. «Коли ми говоримо про вплив війни, то мало хто згадує, що вибух снарядів і мін не минає непомітно для води, грунту. І це точно є загроза», – вважає Остап Семерак.


За словами пана міністра, територія складу в Балаклії потребуватиме екологічної рекультивації. «Цим мають займатися власники земельних ділянок і органи місцевого самоврядування. Міністерство може тільки спонукати і контролювати ці дії», – додав міністр екології і природних ресурсів.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *