Подписка на журнал
_0

Махніцький: Аваков і Шокін заважали розслідуванню злочинів силовиків на Майдані


Очільник МВС Арсен Аваков та тодішній заступник Генерального прокурора Віктор Шокін перешкоджали розслідуванню злочинів проти учасників Революції Гідності, зокрема, справ проти силовиків з «Беркуту» та працівників ГПУ, які виконували злочинні накази. 

_0

Таку думку в ефірі  щотижневої інформаційно-аналітичної програми «Погляд на тиждень» телеканалу ZIK (щонеділі о 21:00) висловив в.о. Генерального прокурора України в лютому-червні 2014 року Олег Махніцький.

За його словами, тоді Арсен Аваков написав листа, у якому просив ГПУ не переслідувати посадовців міністерства внутрішніх справ, оскільки це «негативно на них впливає». А теперішній генеральний прокурор Віктор Шокін, який після Революції був заступником генпрокурора і начальником управління з нагляду у кримінальному провадженні, не вжив належних заходів, щоби затримати силовиків, які виконували злочинні накази Януковича та його оточення.

«Наведу приклад із командиром роти «Беркуту» Дмитром Садовником, який утік вже після мого усунення з посади. Ще за мого головування в ГПУ були спроби звільнити його з-під варти, однак ми вдало протидіяли цьому. Однак потім Печерський суд випустив його із СІЗО під домашній арешт, а потім він утік. Міліція тоді нічого не зробила, аби запобігти цьому, оточити дім Садовника і стежити за ним. Так само Віктор Шокін, який тоді наглядав за слідством, нічого не зробив для оскарження цього рішення суду та запобігання виходу Садовника на волю», — наголосив Олег Махніцький.

Колишній в.о. Генпрокурора розповів, що жаліє тільки за тим, що йому було відведено дуже мало часу на посаді, і через те він не зміг завершити розслідування злочинів проти «майданівців».

«Коли мене звільняли, то Президент запевнив, що всі справи будуть розслідувані, винуватці покарані. Однак минуло вже два роки, але ГПУ далеко не просунулась у цих справах. Їхні звіти повторюють те, що вже загально відоме, про це розповідали прокурори під моїм керівництвом. Спочатку я думав, що це непрофесійність кадрів, але тепер вважаю, що це робиться навмисне», — висловив думку Олег Махніцький.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram • Публикации по теме

  Новости от партнеров

  3 комментариев

  1. 22.02.2016

   Ты такая сука как и они!

   Ответить
  2. 22.02.2016

   Лучше бы молчал, козёл. Просто смешно-мешали Генеральному прокурору… Так помешали, что ты, тварь продажная, стал «вдруг» обладателем движимого и недвижимого имущества за кордоном. Особь без чести и совести. Впрочем, в бригаде, дорвавшейся до власти, эти качества человека явно неведомы, да не в почете.

   Ответить
  3. Кози
   22.02.2016

   Аваков и ту всю шваль треба боя садити а же лучше я к собак бешених!!!

   Ответить

  Оставить комментарий

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *