Подписка на журнал
11111111111

Луценко про зв’язок між розстрілом у Харкові Аксельрода та вбивством Вороненкова


Генпрокурор Юрій Луценко заявив про зв’язок між розстрілом Едуарда Аксельрода у Харкові і вбивством екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова.

11111111111

Про  таке Луценко написав у Facebook в коментарях до посту народного депутата Ігоря Мосійчука: «Аксельрод – зв’язок Тюріна і Василенка по організації вбивства Вороненкова. Слідство ГПУ вірно визначило Тюріна, як замовника».


Нардеп Ігор Мосійчук заявив, що загиблим у Харкові виявився бізнесмен Едуард Аксельрод, який «раніше видавав себе за авторитета».  У свою чергу колишній народний депутат Віктор Уколов зазначив, що, за даними слідчих, розстріляний Аксельрод разом зі знайомим Володимира Тюріна Юрієм Василенком підбирали кілерів, щоб вбити Вороненкова.  За версією слідства, отримавши замовлення на убивство Вороненкова від «злодія в законі», колишнього цивільного чоловіка Марії Максакової Володимира Тюріна, громадяни Юрій Василенко та Олександр Лось приїхали до Києва та розпочали пошук виконавців. Так вони зв’язалися з Ярославом Левенцем та Павлом Паршовим.


Нагадуємо: Вороненкова було вбито 23 березня 2017 року біля готелю «Прем’єр Палас» у центрі Києва.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *