Подписка на журнал
луценко

Луценко: НАБУ прослушивало непричастного к делу гражданина


Генеральный прокурор Юрий Луценко рассказал, почему сотрудники прокуратуры провели обыски в Национальной антикоррупционной прокуратуры. 

луценко

«НАБУ перевіряє свою інформацію про порушення законодавства працівниками ГПУ. Я абсолютно спокійно до цього ставлюсь і допомагаю НАБУ на своїй посаді виявляти злочини, які ймовірно скоювались працівниками правоохоронних органів, в тому числі прокуратури», — заявил Луценко на брифинге.

«Але в рамках законного прослуховування телефону працівника ГПУ, який підозрюється в причетності до злочину, прослуховувався телефон непричетного до цього громадянина, який не є посадовою особою. Він ніяким чином не пов’язаний з фігурантом кримінальної справи», — сообщил генпрокурор.

«Хто в цьому винен — оперативна установка СБУ, де, можливо, помилились з телефоном, чи детектив НАБУ, який дізнавшись, що він прослуховує непричетну до справи людину, повинен був припинити прослуховування — встановить слідство. Саме для цього ми проводимо виїмку документів в НАБУ. В разі потреби проведемо і в СБУ», — пообещал Юрий Луценко.

«НАБУ веде справу так званих цукрових прокурорів і в рамках цієї справи прослуховує одного з підозрюваних. Ця людина не має прізвища Кулик», — уточнил генпрокурор.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *