Подписка на журнал
публичные люди

Ані Лорак, Рамус, Лобода, Бадоєв — регіоналка Бережна відзначила день народження на яхті на Ібіці


Колишня регіоналка Ірина Бережна відзначила день народження на яхті на Ібіці. Про це свідчать фото, які її друзі викладали в Instagram. Крім того, Бережна й сама підтвердила, що була «на човні». Про це вона написала у коментарі до привітання від Олени Бондаренко, яке та опублікувала у Facebook.

14141427_ak

«Свято цілий день! Завдяки іменинниці ми для себе відкрили нові острови і горизонти», — підписала світлину телеведуча Тетяна Рамус.

14141839_ak

Співачка Світлана Лобода поділилася зі своїми прихильниками фотографією у компанії кліпмейкера Алана Бадоєва.

«Перлини, розсипані у морі. Ірусик, з днем народження», — підписала світлину співачка.

14141933_ak

Продюсер Лободи Нателла Крапівіна також опублікувала фото з яхти.

14142043_ak

Співачки Маша Фокіна та Ані Лорак виклали фото, зроблені, ймовірно, вже після прогулянки на яхті.

14142215_ak

14142144_ak

Обозреватель


Зазначимо, що у схожому зірковому складі Бережна відзначала і минулий День народження. У 2015 році разом із друзями екс-регіоналка відпочивала в Італії.

Нагадаємо, що Ірина Бережна народилася у Луганську, має юридичну освіту. Була обрана до Верховної Ради від Партії регіонів у 2007 та 2012 роках. Не цуралася кнопкодавити. Після Революції гідності Бережна критикувала чинну владу, називаючи події в країні державним переворотом, неоднократно сприяла російській пропаганді.

Так, у листопаді 2015 року в ефірі передачі «Вечір з Володимиром Соловйовим» на російському телеканалі «Росія» Бережна заявила: «Україна перетворюється на терористичну державу «УкроІДІЛ», де просто зносяться пам’ятники історії, влаштовується продуктова, транспортна, тепер уже енергетична блокада [Криму]. Багато хто зі мною погодиться, що саме такий сценарій планувався під час державного перевороту». Також вона називає бійців «Правого сектору» бойовиками, яких координує Київ, що узгоджує свої дії з Вашингтоном. Також Бережна захоплюється діяльністю антиукраїнського пропагандиста Анатолія Шарія, якого в Україні підозрюють у фінансування терористів.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *