Подписка на журнал
1111111111111111

Лейтенант військово-медичної служби Гончаренко: Я корисніший в ефірах, а не в окопах


«Кожна людина вміє і має робити щось своє. Я вважаю, що на тому місці, на якому знаходжуся, я є більш корисним, аніж в окопі».

1111111111111111

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Олексій Гончаренко, народний депутат України (БПП). Гість програми зізнався, що в армії він не служив. «Я маю військову кафедру Одеського державного медичного університету, я є лейтенантом військово-медичної служби», – розповів Олексій Гончаренко. Гість програми пригадав, як після початку агресії пішов до військового комісаріату, «перевірив усі свої дані, нагадав про своє існування, а далі чекав на повістку».


Відповідаючи на запитання, чому він не пішов на фронт добровольцем, Олексій Гончаренко зауважив: «Кожна людина має робити і вміє робити щось своє. Я вважаю, що на тому місці, на якому я знаходжуся, я є більш корисним, аніж в окопі. Якщо розпочнеться велика війна, тобто розпочнеться велике вторгнення Росії, про політичне життя тут нема що казати, я піду… Але сьогодні я вважаю, що я більш корисний у ПАРЄ, де я намагаюся збити російського агента Педро Аграмунта та інших, я набагато ефективніший у Верховній Раді, де голосую за закони про оборону, армію тощо. Я набагато ефективніший в ефірах, де зустрічаюся із прокремлівськими агентами і маю можливість вбивати їх у дебатах. І це моя роль, що нині я можу зробити», – заявив гість програми.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *