Подписка на журнал
1111111111

Купрій: Найбільш зухвалі корупційні справи в Україні – це «Роттердам +» та бездіяльність НАБУ


Коли екс-депутат-втікач Олександр Онищенко заявляє, що давав 6 мільйонів доларів в Адміністрацію Президента за те, щоб Голова ЦВК Охендовський зареєстрував його як кандидата в народні депутати, а,натомість, НАБУ не реагує на такі заяви. Це є найбільш зухвалими проявами корупції в Україні.

1111111111Таку думку висловив народний депутат України Віталій Купрій в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «Найбільш зухвалі корупційні справи в Україні – це «Роттердам +», а також бездіяльність НАБУ в розслідуваннях злочинів Голови ЦВК Михайла Охендовського. Коли Онищенко заявив, що він давав 6 мільйонів доларів в Адміністрацію Президента за те, щоб Охендовський зареєстрував його як кандидата в народні депутати, то НАБУ, фактично, проігнорувало такі прямі факти зловживання владою», – наголосив Купрій. Нардеп розповів, що восени минулого року подав заяву до НАБУ, однак там не зареєстрували провадження.


«Такі справи, у яких задіяна, скажімо, «чорна» бухгалтерія, або свідчення Онищенка, вони швидко розвалюються. Однак чому правоохоронні органи не беруться за справи, у яких дійсно можна притягнути високопоставленого чиновника до реальної відповідальності? Я вважаю, що це робиться навмисно, адже ніхто не хоче нікого саджати. Натомість корупціонера намагаються притягнути до відповідальності за непрямими доказами. За таким механізмом справа повністю розвалюється, навіть якщо потрапить до суду. Тобто докази продаються взамін на гроші», – прокоментував Віталій Купрій.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *