Подписка на журнал
206210

Наталія Влащенко стала креативним продюсером телеканалу ZIK


Креативним продюсером телеканалу ZIK призначено відому журналістку, редактора, видавця та телеведучу Наталію Влащенко.

206210

Наталія Влащенко закінчила філологічний факультет Житомирського педуніверситету, а також факультет театрознавства Київського інституту театрального мистецтва імені Карпенка-Карого. Має значний досвід роботи у сфері телебачення.

Донедавна була ведучою ток-шоу «Люди. Hard Talk» на телеканалі «112 Україна» (2014-2017 рр.), якому передувала робота на «Першому національному» та «1+1». Співавтор книг «Діалог тварин» (2011 р.) та «У нас був секс» (2015 р.).

«У своєму житті я дуже багато разів виходила із зони комфорту. Сьогодні мені хочеться робити велике шоу, бо зараз, на мій погляд, ця ніша в Україні вільна. Це буде мій великий творчий «тріп». Незабаром ми зустрінемося з моїми глядачами в абсолютно новому форматі, в абсолютно новій конфігурації. Я хочу довести, що телебачення може бути для людей-інтелектуалів, для людей соціально активних. Я впевнена, що з моєю новою командою на телеканалі ZIK ми зробимо чимало цікавого», – коментує своє призначення Наталія Влащенко.

«Наталія Влащенко – унікальна телеведуча, справжня фанатка своєї справи. Розраховуємо, що для ZIKу її професійний досвід стане потужним поштовхом до розширення нашої аудиторії», – зауважує генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

«Знаю Наталію Влащенко особисто, тісно працювали з нею. Вважаю її однією із найкращих телеведучих на українському телебаченні і дуже радий, що ми знову в одній команді», – додає генеральний продюсер ZIKу Гайгисиз Гелдієв.


Нагадаємо, у січні 2017 року посаду генерального продюсера телеканалу ZIK обійняв Гайгисиз Гелдієв. До ZIKу він працював над виробництвом телевізійної програми «Стосується кожного» на телеканалі «Інтер» (2014-2015 рр.) та програми журналістських розслідувань «Народна прокуратура» на «112 Україна» (2014-2016 рр.). З березня 2016 року Гайгисиз Гелдієв також був продюсером вечірнього прайму на телеканалі «112 Україна».

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *