Подписка на журнал
конгресмен Джон Льюїс

Конгресмен Джон Льюїс: «Президенство Трампа — нелегітимне»


Американський конгресмен Джон Льюїс заявив, що не вважає Трампа законним президентом.

конгресмен Джон Льюїс

Герой руху за громадянські права 50-60 років, в програмі телеканалу NBC «Зустріч з пресою» пояснив свою позицію так: «Росія допомагала йому перемогти на виборах. Саме тому, я не планую бути на інавгурації новообраного президента 20 січня».

У відповідь на заяву Льюїса, в програмі «Обличчям до нації» прозвучала наступна думка:  «Ми шануємо жертву, яку він приніс. Але це глибоко розчаровує, коли людина такого масштабу для громадянського руху та руху за виборче право робить заяву, що він не вважає Дональда Трампа законно обраним президентом. Я дуже сподіваюсь, що він передивиться свої обидві заяви. У час, коли країна бореться з проблемами як всередині, так і за кордоном, американці повинні шукати шляхи об’єднатися та працювати разом».

Подібні заяви зробив і майбутній голова адміністрації Трампа Рейнс Прібас. В програмі ABC «Цього тижня» він підкреслив: «Коментарі Льюїса, зважаючи на його статус, були безвідповідальними».

Сам Трамп піддав критиці конгресмена-правозахисника Джона Льюїса, написавши у своєму Твіттері: «Замість того, щоб критикувати мене, законодавцю слід зосередитися на роботі на благо своїх виборців».

Сам Льюїс підкреслив: «Я вірю в намагання працювати з людьми. Це буде важко. Це буде дуже складно. Я не вважаю цього обраного президента легітимним президентом. Я вважаю, що росіяни долучились до спроб допомогти цій людині перемогти на виборах».

Прес-секретар Льюїса Лінда Джонс відмовилася відповідати на критику Трампа, але сказала: «Нам, як країні, необхідно знати, чи впливав іноземний уряд на наші вибори».

Твіти Трампа викликають гостру реакцію з боку багатьох демократів, включаючи Ненсі Пелосі.  Рішення конгресмена не бути на інавгурації вже підтримали 16 демократів-членів Палати представників.

 

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *