Подписка на журнал
1111111111111111111

Кого рятував Мартиненко складанням мандата


Тоді йшла боротьба за збереження Яценюка на посаді Прем’єр-міністра. Покладанням мандата питання відставки зняли на кілька місяців.

1111111111111111111Про це заявив Андрій Іллєнко, позафракційний нардеп: «Між складанням повноважень нардепа Мартиненка і посадою Яценюка був прямий зв’язок.  Тоді розгортався величезний міжнародний скандал, справа була навіть у Швейцарії, по відкатах, пов’язаних із чеською фірмою «Шкодою». Мартиненко склав мандат, щоб зняти скандал, відтермінувати відставку. Навіть після складання мандата Микола Мартиненко не втратив впливу в українській політиці, зокрема у Верховній Раді. Є люди, які мають свій політичний кулуарний вплив не залежно від того, чи є у них посвідчення народного депутата. Так, це не дає їм більше можливостей у плані недоторканності, притягненні до відповідальності, але не думаю, що вплив Мартиненка суттєво зменшився після того, як він перестав бути депутатом. Він продовжував бути активним учасником політичних кулуарних процесів».


Нагадуємо: екс-нардепа Миколу Мартиненка затримано за підозрою в участі у злочинній схемі з отримання відкатів довкола «Енергоатому». Він склав депутатський мандат у грудні 2015 року.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *