Подписка на журнал
2 (6)

КМДА необхідно дочекатися опублікування постанови КМУ, щоб вирішити проблему боргів перед Нафтогазом


Київ очікує до кінця тижня публікацію відповідної постанови Кабінету Міністрів України, що дозволить вже до кінця вересня виконати алгоритм врегулювання питання заборгованості та укласти угоду з «НАК «Нафтогаз України» на постачання природного газу. Про це в ефірі 112-Україна повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«Ми очікуємо до кінця тижня публікації відповідної постанови КМУ, яка дозволяє провести фінансування щодо різниці в тарифах перед теплопостачальними підприємствами. Після цього буде здійснений процес розрахунків», — сказав Пантелеєв.
Він зауважив, що місто орієнтується на кінець вересня в реалізації алгоритму врегулювання заборгованості, щоб відновити постачання газу від компанії «НАК «Нафтогаз».
Посадовець зауважив, що ключовою перевагою цього алгоритму для міської громади є те, що мова не йде про відшкодування боргу з міського бюджету та про можливість списання штрафних санкцій.
2 (6)
«Ми говоримо  про те, що досягнуто двох базових  і важливих принципів. Перший: ми  виводимо «за дужки» штрафні санкції. Друге: заборгованість, що є предметом обговорення для передачі комунальному підприємству може бути передана лише за умови отримання еквівалентного компенсатора, одним з яких може бути дебіторська заборгованість. Але це питання ще має бути чітко узгоджене господарюючими суб’єктами», — зауважив представник КМДА.
Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

  • загрузка...
  • Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *