Подписка на журнал
_0

Клоуни


Урожайний сьогодні день на собитія, так і хочеться роздать призи й медалі. Но втішного мало, хунта в ряду номінантов на приз дідових симпатій плентається десь в хвості пелетону мірових клоунів. 

_0

Хунта, як давно заведено в середовищі українських політиків, прочно удержує позиції разве шо в номінації «Бег по граблям». Сьогодні в связі з собитіями вокруг коаліції політіки провели соревнованіє хто більшу дурницю бовкне. Нєсмотря на масову участь у змаганнях явний фаворит не опреділився, хотя кожен учасник заслужив право на грамоту «Унилая посредственность». Дідусь закликає наших політиків підтягнутися і найближчим часом порадувати вболівальників якоюсь особенно яркою і смішною дурницею. Соревнованія тривають.

Друге місце дідових симпатій пока шо резервірується за патріархом Гундяєвим, який зараз в Антарктиді трудиться на поприщі навернення в московське православіє месних пінгвінов. Єслі по дорозі в Москву Гундяєв заїде в Індію і почепить хрестики на шиї бенгальським тиграм, то приз безусловно буде його.

Ну і гран-прі дідових симпатій без вагань отправляю в город Саратов, лічно Валєрі Радаєву, которий трудиться там губернатором. Валєра сьогодні розвеселив усю саратовщину та половину РФ указанієм начать проізводство в області iPhone7. На нєсмелу попитку намекнуть губернатору, шо на це грошей нема, Валєра браво ответствовал «Зато у нас мозгі єсть!». Пока наблюдатєлі б’ються в конвульсіях від безсилого реготу, дідусь визнає Валєру безумовним победітєлєм з присуждєнієм почотного званія «Російський радосний дебіл».

P.S. Сірожу Глазьєва тоже прошу підтягнутися. Учорашні умнічанія нащот спекулятивного характеру обрушенія рубля звучали неубедітєльно, не було в них билого задора і огня. Поетому сьогодні Сірожа без приза.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *