Подписка на журнал
всу

Керівники держави привітали українських воїнів зі святом


Президент, прем’єр-міністр, голова Верховної Ради та секретар Ради національної безпеки й оборони привітали українських воїнів із 25 річницею створення Збройних сил України 

всу

Петро Порошенко записав своє привітання»на передньому рубежі» оборони.

Президент сказав, що військовослужбовці зараз виконують найважливішу місію в державі – боронять її.

«Пишаюся бути серед них, пишаюся, що в нас є такі Збройні сили», – заявив Порошенко і подякував усім, хто доклався до створення сучасної української армії.

Андрій Парубій нагадав, що 1991 року у стінах Верховної Ради 6 грудня ухвалили закони «Про Збройні сили України» та «Про оборону України», а 13 грудня – «Концепцію оборони і будівництва Збройних сил України».

Він вважає, що ЗСУ – спадкоємці подвигу Українських січових стрільців, армій УНР та ЗУНР, воїнів Холодного Яру та тисяч інших військово-повстанських організацій Наддніпрянщини, це спадкоємці боротьби Карпатської Січі і УПА.

«Схиляю голову у пам’ять про всі покоління воїнів-борців за незалежність України, особливо перед пам’яттю героїв визвольної війни на Донбасі. У цей день особлива вдячність усім українським військовим, які жертовно захищають Незалежність України та спокій всього вільного світу», – заявив спікер парламенту.

Парубій зичить усім бійцям повернутися додому живими та здоровими, а всім українцям – «перемоги над російським агресором та мирного неба над головою».

У свою чергу, Володимир Гройсман відзначив, що попередня влада робила все, щоб ЗСУ «були знесилені та деморалізовані», але українці «перегорнули цю ганебну сторінку» і всупереч складним зовнішнім викликам Збройні сили України відроджуються.

«Українські солдати за рівнем підготовки та бойовим досвідом здатні конкурувати з елітними підрозділами багатьох розвинутих країн, і це не просто слова похвали, а високі оцінки, які часто лунають з уст міжнародних експертів», – заявив Гройсман.

За його словами, ЗСУ демонструють гідний приклад служіння для всіх українців.

Прем’єр наголосив, що обов’язок держави – гідно вшановувати українських солдатів, які віддали життя за «гідне майбутнє молодших поколінь», за Батьківщину «у протистоянні російсько-терористичним загарбникам, що вторглися на східні терени нашої країни».

А секретар РНБО Олександр Турчинов у привітанні сказав, що завдяки мужності й професіоналізму військовослужбовців українська армія «стала однією з найбільш боєздатних у Європі», а професія захисника Батьківщини «стає однією з найпрестижніших».

Він назвав воїнів ЗСУ нащадками запорізьких козаків, а їхнє свято – святом усього українського народу.

«Україна завжди буде пам’ятати своїх воїнів-героїв, які загинули в битвах за свободу та незалежність нашої країни», – запевнив Турчинов.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *