Подписка на журнал
thumb

Касько: В Україні 25 років саджали тих, кого або «обнулили», або дозволили


Таку думку в інтерв’ю виданню «Український тиждень» висловив екс-заступник Генерального прокурора України Віталій Касько.

thumb

«В Україні 25 років ловили й саджали тих, кого або «обнулили», або дозволили. Вихід за межі цієї парадигми – це зміна принципів системи. Якщо вона пробуксує і справді притягнуть до відповідальності топ-прокурорів, яких підозрюють у $200 тис. хабара та незаконному збагаченні, то буде важко утримувати систему в такому вигляді, як зараз. Усе решта – це те, що можна, що не виходить за межі «матриці», – вважає Касько.

За словами екс-заступника Генпрокурора, в Україні завжди когось ловили і притягували до відповідальності, імітуючи таким чином боротьбу з корупцією. Тому зламати цю систему означає покласти початок її кінцю. Саме з цим, на думку Каська, і намагається впоратися НАБУ.

«Я все ще розглядаю НАБУ як острівець свободи і якийсь промінь надії на те, що все-таки  правоохоронна система у нас докорінно зміниться. Стара система пручається. І це не лише прокуратура, а й СБУ, податкові органи тощо. За великим рахунком НАБУ діє саме собою, друзів йому особливо шукати ніде», – каже правник.

Касько вважає, що сподіватися НАБУ має виключно на себе й на підтримку громадянського суспільства та іноземних партнерів. Тому у протистоянні зі старою системою новому органові дуже важливо вийти переможцем.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *