Підписка на журнал
Ляшко7

Каплін: Підприємство “скотиняки” Ляшка отримало 400 мільйонів за підтримку бюджету


Народний депутат з фракції БПП Сергій Каплін прокоментував для ПЛ інформацію оприлюднену ним про те, що фракція “Радикальної партії” підтримала бюджет в обмін на кошти для одного з чернігівських підприємств.

Ляшко7

Пане Сергію, звідки у Вас інформація про те, що Радикальній партії Ляшка, як ви заявили, “дали хабар за те, щоб вони підтримали бюджет”?

У мене ця інформація достовірна на 100%. Я її отримав відразу від кількох лідерів фракцій. Це було предметом домовленостей – не було голосів “Самопомічі”. Але парадоксально, що з’явилися голоси партії Ляшка. Ця історія відома кожному політику в Раді. Про те що тривалий час одне чернігівське підприємство знаходиться під контролем Ляшка. І завжди, в кожному бюджеті він йшов на поступки, а за це йому саме туди виділяли гроші. Там були розслідування свого часу. І при попередній, і при нинішній владі. СБУшники не вилазили звідти…

Щоб ви розуміли – 1 пожежна машина коштує приблизно 20 мільйонів гривень. Вчора депутат Курячий заявив з голосу пропозицію, і вона була підтримана прем’єр-міністром… І потім прем’єр з трибуни вже уточнив. Уявіть собі – прем’єр говорить з трибуни Ради про глобальні речі, а потім згадує про це чернігівське підприємство.

Тобто, було 2 сигнали – депутат Курячий пафосно встає і говорить, в стенограмі все це є: “Ви розумієте, в нас така ситуація в державі – нам щось обов’язково потрібно тушити…” Він вносить пропозицію виділити кошти, а Яценюк з трибуни підтримує цю пропозицію. Я до Курячого з великою повагою відношуся, скоріше за все, його попросили виконати таку функцію…

Зазначу, що я тепер хочу провчити цього прихвостня будь-якої влади. Я тепер щодня буду говорити, що через підтримку Ляшка ми маємо такий бюджет: 1 300 гривень тепер в нас прожитковий мінімум і середня зарплата. Така радикально низька зарплата і пенсія – це результат голосування Ляшка і його партії.

_0

Ляшко ж до цього дуже погано відгукувався про цей бюджет. Про “скотиняк” робив заяви…

Я сказав Ляшку, що він тепер – скотиняка. Наскільки мені відомо, торги починалися з 700 мільйонів гривень, а зупинилися на 400. Наголошу, ці кошти були виділені на пожежні машини. На “Охматдит”, наприклад, гроші не виділили. 400 мільйонів – це сума утримання Кабміну. На хвилиночку, це половина бюджету Верховної Ради.

Підкреслю, це великий політичний хабар, який отримав Ляшко.

Пане, Сергію, але ж бюджет був би прийнятий і без голосів партії Ляшка. “За” проголосувало 263 депутатів, а в “Радикальної партії” їх лише близько 20. Як Ви думаєте, чому так було вчинено?

Я вам поясню ці політичні ігри. Справу в тому, що коли Радикальна партія підтримала цей бюджет, то після цього Яценюк міг говорити “Волі народу” і іншим політичним силам, що тепер нам ваші голоси непотрібні, бо в нас є голоси Ляшка. І “Самопоміч” вони в невигідному світлі також виставили. Тут все на пальцях помітно.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram

 • MIXADVERT • Публикации по теме

  Новости от партнеров

  3 комментариев

  1. 25.12.2015

   Как шлюхи продажные, только хуже. Те торгуют своим телом, а эти народом

   Відповіcти
  2. Влад
   27.12.2015

   Не хочу защищать Ляшка. Но вы жэ видели какие все продадные. С Ляшком или без серавно проголосовали б. Хужэ кода эти деньги опо блоку отдали бы. Пожарные машыны не такуж и плохо, в хозяйстве приводятся. Хоть не на мерседесы чиновникам.

   Відповіcти

  Оставить комментарий

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *