Подписка на журнал
111111111111111

Качинський вважає чинну конституцію Польщі «посткомуністичною»


Глава правлячої в Польщі партії «Право і справедливість» Ярослав Качинський назвав чинну конституцію країни «посткомуністичною».

111111111111111У Сенаті Польщі відбулася наукова конференція, організована з нагоди 20-ї річниці прийняття Конституції Польщі. Під час свого виступу лідер партії «ПіС» запевнив, що позитивним моментом є те, що вона взагалі була прийнята. Проте, головним недоліком є відсутність «розриву з комунізмом». Качинський окреслив проблему: «Більш детальний аналіз конституції показує, що її сміливо можна назвати конституцією «посткомуністичною». В чинному документі є багато «блоків», які ускладнюють або унеможливлюють відмову від деяких елементів тієї соціальної системи».


Спікер Сейму Марек Кухцінскій вважає, що ніколи не можна припиняти дискусію про зміну основного закону: «Конституція – це не надгробна плита, яка завершує дії і дискусії над основним законом в державі, це скоріше певна віха на шляху народу до майбутнього».


Нагадуємо: 2 квітня 1997 року була прийнята діюча конституція Республіки Польща. Нижня і верхня палати парламенту  прийняли її 451 голосом депутатів і сенаторів від Союзу демократичних лівих сил, Польської селянської партії, Унії свободи і Унії праці.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *