Подписка на журнал
111111111111111111

Ігор Смешко: Україна була зовсім не готова до розгляду справи в cуді ООН


Не зрозуміло, як за наявності такої величезної доказової бази, яку мала Україна, можна було не підготувати обґрунтований фактаж того, що за спонсоруванням тероризму на Донбасі стоять державні установи країни-агресора.

111111111111111111

Таку думку висловив військовий, політичний і державний діяч Ігор Смешко в ефірі програми «HARD з Влащенко» (в ефірі о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK. «Безумовно те, що сталося в Міжнародному Суді в Гаазі – це величезний удар для України. Мені особисто не зрозуміло, як можна було готувати подання на таку міжнародну інстанцію, абсолютно не розуміючи правила по яких вона працює. Адже компетенцією цього суду є саме боротьба з фінансуванням тероризму. Юридична дефініція тероризму жорстко визначена, натомість терміну державний тероризм в юриспруденції не існує», – зауважив Смешко.


Експерт додає, що не зрозуміло, як за наявності такої величезної доказової бази, яку мала Україна, можна було не підготувати обґрунтований фактаж того, що за спонсоруванням тероризму на Донбасі стоять державні установи країни-агресора.  «Тут потрібно адресувати запитання до екс-голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка, за час головування якого було захоплено та арештовано близько десяти високопосадовців спецслужб Російської Федерації. Зокрема, була на той час захоплена СБУ права рука Ігоря Гіркіна, така собі пані Ольга Кулигіна, яка декілька місяців перебувала в київському слідчому ізоляторі служби безпеки», – говорить Ігор Смешко.


Це були ключові особи, наголошує експерт, які почали давати свідчення. І якщо б їхні справи були доведені до суду, де підтвердилась би причетність Росії до початку дестабілізації в Україні, то безумовно, це були б потужні докази в Міжнародному Суді ООН. Проте цих людей відпустили, помінявши їх не зрозуміло за яких обставин.  «У державній політиці дуже важливими є факти та підтвердження зв’язку супротивника з деструктивними елементами. Тому мені не зрозумілою, чому Україна, маючи ці козирі на руках, не використала їх і пішла на суд абсолютно неготовою», – прокоментував Смешко.

Подписывайтесь на канал «Публичные люди» в Telegram  • Публикации по теме

    Новости от партнеров

    Оставить комментарий

    Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *